سایت عادلانه ... پیش بینی و جایزه

بهترین سایت پیش بینی فوتبال

سلام دوستان
شمافقط کافیه که ده دقیقه وقتتون روصرف خواندن کامل این آگهی کنیدوازشمامیخوام  که متن روکامل بخوانیدوامکانات فوق العاده عالی این سایت روبخوانیدکه بابررسی کامل متوجه میشویدکه این امکانات درهیچ سایت مشابه یافت نمیشه و درآخرمتوجه میشویدیک سایت توپ به شمامعرفی شده
ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو شما را به مشارکت برای اعتلا و پیشرفت وبسایت عادلانه دعوت می کنیم
اکنون شمارابایکی دیگرازبهترین سایتهای پیش بینی مسابقات فوتبال آشنامیکنم
جهت ثبت نام وبررسی کامل این سایت ازطریق لینک زیرواردشوید:
http://www.adelane.com
درابتدایک سوال مهم:
چرا عادلانه بهترین سایت پیش بینی فوتبال است؟

تنها سایت پیش بینی فوتبال که از ابتدا کد نویسی شده و در طراحی آن از سی ام اس استفاده نشده است
سعی در ارائه بهترین امکانات برای همه کاربران و بازدید کنندگان داشته است
بهترین پاداش ها و جوایز را برای کاربران خود در نظر گرفته است
بیشترین درصد فروش هفتگی در بین سایت های پیش بینی برای کاربران قرار داده است
بهترین جوایز برای فرم های مجازی کاربران قرار داده است
قسمت پشتیبانی آنلاین وبسایت را با کادری مجرب برای ارتباط مستقیم با کاربران فراهم نموده تا کاربران بتوانند سوالات ، پیشنهادات و انتقادات خود را مستقیما انعکاس دهند
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده است

در کمترین زمان ممکن موجودی حساب کاربر را افزایش داده است
بخش پرداخت اینترنتی با افزایش خودکار موجودی حساب برای تسهیل در پرداخت های کاربران را راه اندازی نموده است
جوایز کاربران در سریع ترین زمان ممکن ارسال شده است
امکان ویرایش و تغییر وضعیت فرم ها چه به صورت حقیقی و چه مجازی برای کاربران فراهم کرده است
نتایج بازی هایی که در مسابقات گنجانده شده در کمترین زمان ممکن بر روی سایت قرار داده است
مسابقات ویژه ای برای افزایش شور و هیجان بازی های حساس و مهم قرار داده است
کوچکترین تغییرات بازی ها از طریق اطلاعیه به اطلاع همه ی کاربران و بازدیدکنندگان رسانده است
نفرات برتر پس از پایان مسابقات سریعا بر روی وبسایت قرار گرفته است
کلیه سوابق حساب و مسابقات هر کاربر را با جزئیات کامل در پنل کاربری قرار داده است
لینک عضویت برای هر معرف قرار داده شده تا هر کاربر بتواند در محیط اینترنت دیگران را با سایت آشنا کرده و معرف آنان شود

فرم های ارسالی کاربران را در همه حال برای همه در دسترس قرار داده است
در صورت دریافت کوچکترین گزارش در مورد مشکلاتی در سایت آن را بررسی و در کمترین زمان ممکن

 
قوانین و مقررات

 

1- حداقل سن قانونی برای شرکت در مسابقات فعال سایت 18 سال تمام می باشد.

2- نتایج تمام مسابقات ، تنها طی 90 دقیقه قانونی مورد قبول می باشد. مسابقات حذفی در صورت ادامه بازی در وقت اضافه و یا رسیدن آن به ضربات پنالتی ، تنها نتیجه بازی در 90 دقیقه قانونی در نظر گرفته می شود.

تبصره 1 : بازی ها در هر شهر یا استادیوم ورزشی مورد قبول می باشد و در صورت تعویض جای میزبان و میهمان بوسیله سایت های معتبر ورزشی مسئولیتی متوجه سایت عادلانه نخواهد بود.

تبصره 2 : بازی های دوستانه تابع مقررات خاص خود بوده و طی دو نیمه و با پایان سوت بازی توسط داور مورد قبول است. (زمان هر نیمه و تعداد تعویض ها براساس توافق تیم ها می باشد)

3- در صورت لغو یا تغییر برنامه زمانی (بیش از یک روز) در هر یک از بازی ها ، بازی مذکور حذف شده در نظر گرفته می شود و امتیاز آن برای کلیه شرکت کنندگان منظور خواهد شد.

4- در صورت حذف شدن بیش از دو بازی تصمیم نهایی در مورد ادامه یا حذف مسابقه به عهده سایت می باشد. در صورت حذف مسابقه کلیه مبالغ فرم ها به موجودی حساب کاربری شرکت کنندگان آن مسابقه برگردانده خواهد شد.

5- فقط فرم های حقیقی در مسابقات شرکت داده می شوند ، پس تا قبل از اتمام مهلت شرکت در مسابقات از حقیقی بودن فرم خود اطمینان حاصل نمایید.

6- فرم های دارای اشکال ( نداشتن مبلغ و فرم های بی پاسخ ) از مسابقه حذف خواهند شد.

7- به شرکت کنندگانی که به صورت مجازی در مسابقات شرکت می کنند ، جایزه تعلق نمی گیرد.

8- 65 درصد از کل مبالغ جمع آوری شده در هر مسابقه به عنوان جایزه بین نفرات اول ، دوم و سوم تقسیم خواهد شد. 65 درصد جایزه بین نفرات اول ، 25 درصد بین نفرات دوم و 10 درصد نیز بین نفرات سوم تقسیم میشود . 35 درصد باقیمانده از کل مبالغ جمع آوری شده در هر مسابقه نیز به این صورت مصرف می شود : 25 درصد صرف هزینه راه اندازی و نگه داری و حق الزحمه کارکنان و هزینه های جانبی مثل : تبلیغات و ... می شود و 10 درصد باقیمانده نیز صرف امور خیریه و کمک به نیازمندان و مستحقان واقعی جامعه می شود ( مطابق با متن تائید شده از طرف مراجع تقلید ).

9- ملاک برای تعیین نفرات اول بالاترین امتیاز در هر مسابقه است. این قانون به این معنی است که اگر مسابقه شامل 16 بازی باشد ، برنده اول نباید حتما 16 امتیاز داشته باشد و در صورتی که بالاترین امتیاز 15 باشد ، فرم هایی که یک خطا دارند به عنوان برندگان اول محسوب می شوند.

10- در سایت عادلانه چیزی به عنوان قرعه کشی وجود ندارد و نخواهد داشت و توزیع جوایز بدون قرعه کشی انجام می شود

11- تمامی جوایز برندگان به صندوق جوایز که در منوی سایت قرار دارد منتقل خواهد شد و کاربران می توانند با مراجعه به قسمت مربوطه نسبت به شارژ حساب کاربری و یا تقاضای واریز وجه به حساب بانکی (مبالغ بالای 10000 تومان ) خود اقدام کنند.

12- در سایت عادلانه حداقل واریزی وجود نداشته و هر کاربر می تواند هر مبلغی را که مایل است ، واریز نماید.

13- حداقل جایزه قابل برداشت از طریق حساب بانکی مبلغ 40000تومان می باشد ( به علت ازدیاد تراکنش ها و درخواست ها ) . کاربران می توانند مبالغ کمتر از 40000تومان را به موجودی حساب کاربری خود منتقل نمایند و با آن در مسابقات آتی سایت شرکت نمایند.

14- در سایت عادلانه طرح درخت تشویق وجود ندارد و اساسا این سایت ، این موضوع را هم با قانون و هم با شرع در تضاد می بیند (به علت ساختار هرمی آن ) چون مبالغ باید با رضایت کامل و نیت خیر واریز گردد و در این سیستم احتمال دارداین اصل رعایت نشود و افراد در شرایطی قرار بگیرند که مجبور به شرکت در مسابقات گردند و مبالغ را با رضایت کامل واریز نکنند، پس این سایت اقدام برخی سایت های مشابه را قبول نداشته و با آن مخالف می باشد و این قسمت را در سایت قرار نداده است .

15- سایت عادلانه اقدام برخی سایت های مشابه مبنی بر اضافه کردن مبلغی به ازای لاگین در هر روز و یا اضافه کردن مبلغی در صورت خرید آنلاین و شارژ جایزه و ... به حساب کاربری افراد را قبول نداشته و نخواهد داشت و در این سایت ( عادلانه ) هیچ گونه مبلغی با این عناوین به حساب کاربری افراد اضافه نخواهد شد ، چون این کار باعث ابهام در فعالیت مالی سایت می گردد و این کار با رویه های سایت عادلانه مبنی بر شفاف سازی در تمام امور مربوط به سایت منافات دارد ، ضمنا باید توجه کرد که در این گونه کارها فاصله بین حلال و حرام بسیار اندک است و باید دقت زیادی در امور مختلف ، به خصوص امور مالی سایت اعمال گردد .

16- تمامی کاربران سایت توجه داشته باشند که تمامی مبالغ واریزی به سایت از طرف کاربران برای شرکت در مسابقات ، به عنوان هبه و بخشش بلا عوض می باشد . یعنی در وحله اول نیت از واریز پول کمک به نیازمندان و مستحقان واقعی جامعه می باشد و سپس در صورت امکان ( درست بودن پیس بینی ها ) ، برنده شدن و دریافت جایزه می باشد و موسسه به هر نحو ریالی به عنوان سود به شرکت کنندگان پرداخت نمی کند (مطابق با متن تائید شده از طرف مراجع تقلید )

17- کلیه مبالغ واریزی کاربران به سایت به عنوان هبه و بخشش بلاعوض می باشد و هرگونه ادعای بعدی در مورد وجوه واریزی به سایت از طرف کاربران به هیچ وجه مورد قبول نبوده و نخواهد بود .

18- در سایت عادلانه فقط اقدام به برگزاری مسابقات گروهی شده و انواع دیگر مسابقات که در سایت های مشابه در حال برگزاری است ( تکی و ...) در سایت عادلانه جایی نداشته و نخواهد داشت .

19- کاربران و شرکت کنندگان در مسابقات سایت عادلانه توجه داشته باشند : با بررسی های فراوانی که در مورد واریز وجه مورد نظر سایت به موسسات خیریه برای کارهای خیر (10 درصد از کل مبلغ هر مسابقه ) از طرف سایت انجام گرفت ، نهایتا به این نتیجه رسیدیم که مبلغ مورد نظر را به طور مساوی به 4 موسسه ای که اسامی آنان در ذیل قید شده است واریز کنیم ، چون هدف سایت عادلانه پوشش دادن و کمک کردن به اقسام مختلف محرومان و نیازمندان می باشد ، نه یک گروه خاص از نیازمندان و محرومان

موسسه خیریه محک ( حمایت از کودکان سرطانی )

سازمان بهزیستی ( حمایت و نگه داری از ایتام و ... )

موسسه خیریه نیکان ( حمایت از اقسام مختلف محرومان بخصوص بیماران هموفیلی و ... )

بنیاد امور بیماری های خاص

20- ثبت نام در سایت عادلانه ، به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات سایت عادلانه می باشد .
/ 2 نظر / 100 بازدید
کاربر

سلام. سایت خوبی بود چرا بسته شد ؟ آیا هنوز باز نشده دوباره ؟ ازش آدرس ندارید ؟ ما ازش راضی بودیم.

ali

salam in sitam baste shod.