پیام مخفی در لوگوها

 (بسم الله الرحمن الرحیم)

آرم یا لوگوی شرکت ها و موسسات و … که هرروزه در گوشه کنار خودمان میبینیم شاید دارای بعد و جنبه ی دیگر و پنهانی باشد که با نگاه ظاهری به آنها متوجه منظور آن نشویم ولی باید دقت کرد که شرکت ها معمولا برای آرم های خود پول های زیادی به طراحان میدهند تا آرمی که مد نظر آنهاست را طراحی کند. ما سعی کردیم در ادامه آرم و نماد بعضی از شرکت ها و پیام های مخفی آن آرم ها را بیاوریم تا بیشتر با مخفی کردن نمادها در عکس ها آشنا شوید. توجه شود که آرم هایی که در ادامه مطلب آورده میشود هیچ ربطی به موضوع فراماسونری ندارد و صرفا جهت تغییر نگاه شما به اطرافتان است!

لوگوی آمازون - شرکت آمازون - نماد مخفی آمازون - نمادهای مخفی در لوگو - شرکت فروشگاهی آمازون که با طرحی مثل پیکان لبخندی رو که نشان رضایت هستش رو به شما نشون میده. البته چیزی که در آن مخفی شده نقطه شروع فلش هستش که از حرف A تا Z کشیده شده که به معنی اینه که فروشگاه ما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره

 • ۱-شرکت فروشگاهی آمازون که با طرحی مثل پیکان لبخندی رو که نشان رضایت هستش رو به شما نشون میده. البته چیزی که در آن مخفی شده نقطه شروع فلش هستش که از حرف A تا Z کشیده شده که به معنی اینه که فروشگاه ما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره .

نمادهای مخفی در لوگو - نماد مخفی - لوگوی شرکت ها - این یک شرکت فروش بلیط هواپیماست . در نگاه ساده متوجه یک هواپیما میشویم . اما وقتی بیشتر دقت کنیم ، حروف C و D در آن مشخص میشود که مخفف نام شرکت است .

 • این یک شرکت فروش بلیط هواپیماست . در نگاه ساده متوجه یک هواپیما میشویم . اما وقتی بیشتر دقت کنیم ، حروف C و D در آن مشخص میشود که مخفف نام شرکت است .

نمادهای مخفی در لوگو - لوگوهای شرکت ها - شرکت برق ایتالیایی که مخفف نام شرکتش ED است

 • حتما متوجه شدید که این فقط یک دوشاخه نیست درسته؟! شرکت برق ایتالیایی که مخفف نام شرکتش ED است .

نمادهای مخفی در لوگو - لوگوی شرکت ها - اگر دقت کنید پیکانی بین حروف E و X پنهان شده که نماد سرعت است.

 • این شرکت به سرعت و دقت بالا معروف است. اگر دقت کنید پیکانی بین حروف E و X پنهان شده که نماد سرعت است.

نمادهای مخفی در لوگو - لوگوی شرکت ها - تصویر مستتر خرس که در تصویر کوه Matterhorn قرار دارد سمبل شهری است که اولین بار شکلات های Toblerone در آنجا تولید شد.

 • تصویر مستتر خرس که در تصویر کوه Matterhorn قرار دارد سمبل شهری است که اولین بار شکلات های Toblerone در آنجا تولید شد.

نمادهای مخفی در لوگو - لوگوهای شرکت ها - در لوگوی Goodwill طراح با استفاده از حرف "g" شکل یک صورت خندان را رسم کرده است.

 • در لوگوی Goodwill طراح با استفاده از حرف “g” شکل یک صورت خندان را رسم کرده است.

نمادهای مخفی در لوگو ها - لوگوی شرکت ها - شرکت Elle Hive که میبینید با حروف E و H یک تراکتور تشکیل شده است.

 • شرکت Elle Hive که میبینید با حروف E و H یک تراکتور تشکیل شده است.

نمادهای مخفی در لوگوها - لوگوی شرکت ها - در این لوگو طراح با استفاده از حرف M اول نام شرکت یک تخت خواب کشیده است

 • در این لوگو طراح با استفاده از حرف M اول نام شرکت یک تخت خواب تشکیل داده است!

نمادهای مخفی در لوگوها - لوگوی شرکت ها - سرویس آنلاین تحویل غذا که خیلی ساده با چنگال علامت @ را در نماد خود به کار برده است

 • سرویس آنلاین تحویل غذا که خیلی ساده با چنگال علامت @ را در نماد خود به کار برده است.

نمادهای مخفی در لوگو - لوگوی شرکت ها - این یک لوگو برای مرکز معماری بوداپست است و به نظر می رسد بیشتر شبیه به پیچ و خم است اما اگر به همان پیچ و خم های سفید دقت کنید واژه ی Fuga را میتوانید ببینید

 • این یک لوگو برای مرکز معماری بوداپست است و به نظر می رسد بیشتر شبیه به پیچ و خم است اما اگر به همان پیچ و خم های سفید دقت کنید واژه ی Fuga را میتوانید ببینید!

نمادها در لوگوها - لوگوی شرکت ها نشان فیلم های ترسناک که مشاهده میکنید حلقه ی فیلم بصورت یک شبح ترسناک نشان داده شده است.

 • نشان فیلم های ترسناک که مشاهده میکنید حلقه ی فیلم بصورت یک شبح ترسناک نشان داده شده است.

نمادها در لوگو - لوگوی شرکت ها - لوگوی قدیمی خطوط هوایی شمال غرب که حروف W و N که مخفف کلمات غرب و شمال است را در لوگو بصورت جالب مشاهده میکنید

 • لوگوی قدیمی خطوط هوایی شمال غرب که حروف W و N که مخفف کلمات غرب و شمال است را در لوگو بصورت جالب مشاهده میکنید.

نمادها در لوگوها - لوگوی شرکت ها - لوگوی شرکت بسته بندی Pakuy که جعبه ی باز شده در لوگو حرف P را نشان میدهد

 • لوگوی شرکت بسته بندی Pakuy که جعبه ی باز شده در لوگو حرف P را نشان میدهد.

لوگوی گوگل - نماد در گوگل - نمادهای گوگل -

 • و در آخر هم لوگوی گوگل!
/ 0 نظر / 90 بازدید