راز خنده های فرهادی به حرکت بی شرمانه خانم بازیگر + تصاویر

 
 
 
حقیقت این است که کسب توفیق در جشنواره های خارج از کشور، ارزشی را اثبات نمی کند. آنها به تکنیک محض جایزه نمی دهند و راهشان نیز با ما متفاوت است؛ روشن است که آنها کدامین فیلم ها را می خواهند.

 نمیدونم چرا تصاویر محو شده و نیستش

جودی فاستر بازیگر منحرف امریکایی بهمراه اصغر فرهادی

به گزارش خلیل20 به نقل از باشگاه خبرنگاران حضور فیلم جدایی نادر از سیمین به کارگردانی اصغر فرهادی که به سیاه نمایی جامعه ایران می پردازد، در جشنواره گلدن گلوب ، حاشیه های تاسف برانگیزی توسط کارگردانش ایجاد کرده که باعث جریحه دار شدن احساسات قشر سینما دوست و فرهنگی کشورمان شده است .
پس از ماجرای دست دادن آقای فرهادی با یک زن در جشن شب قبل مراسم که با عکس العمل برخی رسانه ها همراه شد، امید آن بود که جناب فرهادی بعنوان نماینده کشورمان با رعایت عرف جامعه اسلامی ، رفتارهای خود را اصلاح کند که با انتشار عکس و فیلم روز مراسم این امید به ناامیدی گرایید!

 

جودی فاستر بازیگر منحرف امریکایی بهمراه اصغر فرهادی

همانطور که در عکسها مشهود است جودی فاستر بازیگر منحرف که سابقه بازی در فیلمهای مستهجن هالیودیش زبانزد عام و خاص است با حرکتی که مخصوص طیف خاصی از منحرفین اخلاقی است سعی در جلب توجه دارد که متاسفانه با نگاه و رفتار تایید کننده کارگردانی که قرار است آبروی کشور اسلامی مان در مجامع بین المللی باشد روبروست.

حال سوالی که در اذهان عمومی ایجاد می شود اینست که آیا شایسته است چنین شخصیت  فرو مایه ای مدافع فرهنگی مرز و بوم عزیز کشورمان در مجامع بین المللی باشد و این حقیقت را که از زبان سید شهیدان قلم "سید مرتضی آوینی "جاری شده است باردیگر به اثبات می رساند که گفت: " حقیقت این است که کسب توفیق در جشنواره های خارج از کشور، ارزشی را اثبات نمی کند. آنها به تکنیک محض جایزه نمی دهند و راهشان نیز با ما متفاوت است. تکنیک و محتوا را نیز نمی توان از یکدیگر تفکیک کرد و چون این چنین است، پر روشن است که آنها کدامین فیلم ها را می خواهند.

/ 1 نظر / 19 بازدید
جوادزاده

شاید از بازیچه شدن خوششان میآید این آقایان ! موافقم واقعا جای تاسف دارداینکه کسی که خودرا فیلمساز میداند و میخواهد برای ارتقای فرهنگ یک ملت قدم بردارد خودش هنوز الفبای فرهنگ مردمش را نیز بلد نیست و خودش اولین نقض کننده فرهنگ و هنر است موفق باشید