رویانیان

محمدرضا رویانیان از سال ۱۳۶۱ وارد کمیته انقلاب اسلامی شهرستان نور شد و بتدریج به فرماندهی کمیته سپس با ادغام کمیته و شهربانی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی نور و بعد از آن به عنوان فرمانده نیروی انتظامی مازندران منصوب شد. وی به عنوان اولین فرمانده پلیس تازه تاسیس ۱۱۰ منصوب شده و تا سال ۱۳۸۰ رییس مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ بوده‌است. پس از آنکه سردار رویانیان در جایگاه فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفت ، تا سال ۱۳۸۴ در این سمت بود و با جایگزینی اسماعیل احمدی مقدم به جای محمد باقر قالیباف،انصاری نیز جایگزین وی در سمت فرماندهی راهور ناجا قرار گرفت. محمدرضا رویانیان، از سال ۱۳۸۶ با حکم محمود احمدی نژاد،رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور شد.وی دارای یک فرزند پسر و دو فرزند دختر است که همه آنها ازدواج کرده‌اند.

محمدرضا رویانیان در اواخر شهریورماه سال ۱۳۹۰ با لابی دولتی مدیر عامل پرسپولیس شد.[۴] وی در نقل‌وانتقالات لیگ برتر با در اختیار داشتن بودجه کلان دولتی که عمده آن از در آمدهای حاصله از آزاد سازی تدریجی نرخ بنزین بوده توانسته بازیکنانی همچون آسمیر آودوکیچ،مهرداد پولادی،ایمون زاید،مهدی مهدوی کیا،شهاب گردان،محسن بنگر،محمد قاضی،سیدجلال حسینی ،محمدرضا خانزاده،افشین اسماعیل‌زاده،حسین ماهینی،کریم انصاری‌فرد،ده سوسا و مربیانی همچون مصطفی دنیزلی و مانوئل خوزه را برای تیم پرسپولیس به خدمت بگیرد.

 

/ 3 نظر / 16 بازدید
ناصر

استقلالی!!! هر چی که هست حداقل مثل فتل شما خالی بند و دروغگو نیست ... راستشو میگه!!!

قالب سبز

سلام دوست عزیز سایت قالب سبز با بیش از 50 قالب زیبا و حرفه با پشتیبانی حرفه‌ای منتظر شماست . قالب سبز به روزترین مرجع قالب و طراحی سایت [قلب][گل]

طرح سراسری ختم قرآن و صلوات

★★★ طرح سراسری ختم قرآن کریم و صلوات ویژه ماه مبارک رمضان ★★★ منتظر همراهی شما هستیم.با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک.